‘Hii iko tuu sawa…’ DNG reacts to woman who confessed to have infected many men with HIV

Jackline Njoki aka Kiki wa Ngend'o

Media personality and hypeman has reacted to Jackline Njoki’s confession that she infected multiple men with Hiv.

Njoki, who’s popularly known as Kiki wa Ngendó, confessed this in an interview with a local blog and said that she is still battling depression and that her own family hates her.

 Jackline Njoki

Also read;

Pineapple Juice And Cucumber To Clean The Colon in 7 Days,to avoid Colon cancer

Reacting to her remarks, DNG has advised men to always protect themselves (wear condoms) and be very careful especially after meeting a woman they barely know.

 Jackline Njoki
Jackline Njoki aka Kiki wa Ngend’o

SHOCKING EXPOSÈ ON THE INTERNET STREETS FAM! AKI YA MUNGU!!! EBU ANGALIA HUYU DAME??? TEAM MAFISI! HII SII INAKAA NI MALI SAFI KABISA??? ATA WALE MANGEOS WA SIDE B HAWAWEZI ACHA IWAPITE, AMA NAMNA GANI WASEE??WEH NIAMBIE UMEJICHOCHA NAYO, UMEICHOTA ALAFU UMEIPELEKA KWA JAKEZ… AAAAA… UNAJIAMBIA VILE HAIWEZI KUWA NA UKEDI… KITU SAFI MAN, AU SIO? HII IKO TU SAWA… NAYO NAYO!!! UNAINGIA RIVER NYANDO, DUFO MPARARO BILA COSTUME… WOI WOI WOI, KUMBE RIVEH ILIKUWA NA MA-CROCODILE… 😲 WEWE NJE. ⚰ WEWE NA MUNGU WAKO. 🆘️ JAH JAH SAIDIA WATU WAKO, JUU HUKU NJE NI KUBAYA!!! KAMA VITU ZINAKAA HIVI NA ZINAKUTEKI, BILA KUKUSHOW ZINAENDA, KWELI TUNAISHI TU BY THE GRACE OF GOD. ITABIDI TUMEPUNGUZA!

Also read;

Rayvanny Biography – Age, Girlfriend, Career, Songs and Net Worth

DNG’s fans echoed his sentiments and below is what they had to say;

fility102 condomize bro always condomize

michelle.ntalami What! This is crazy! 😱

nloice Itabidi nyege zipunguzwe, ni kunoma… We shud all be extra careful

ale.own Wah wah wah…kula na macho na yaishe hapo bro. Ni kungori😶😶

ranaann49 Kweli lakini sisi wote tujichunge sio kila mtu ni mali safi

solokinya Wale wa kupima na macho

samzoch Never forget your A,b,c’s…. Abstinence, Be faithful and use a Condom. In that order.

mary_mbugus Be careful no one is your keeper, take care of yourselves manze dakika Kumi tu na unaishi na regrets😭

cj_heights I know someone who needs to see this…shiet!!

catekaddy Guys condoms muhimu

%d bloggers like this: